Dna medikamentosní léčba


Pro správnou léčbu dny  je nutné  vědět , ze je rozdíl  mezi  léčbou akutního záchvatu a dále mezi léčbou chronické dny a zvýšené hladiny kyseliny močové.  Nepochopení tohoto rozdílu  a nasazení purinolu v nesprávné chvíli způsobí zhoršení kloubních obtíží.  Proto   v následkujících řádcích uvedeme i   kdy a jak se purinol - milurit  nasazuje .  Rozhodně se  Allopurinol nenasazuje u všech pacientů se dnou !!! nebo se zvýšenou hladinou kyseliny močové v krvi.

Dvě třetiny pacientů se zvýšenou hodnotou kyseliny močové v krvi nemají   žádné obtíže a nemusí být  léčeni.

Continue Reading 0 KOMENTÁŘE 1 Trackbacks
hodnocení: 2.85/5 (1,999 hlas odvoleno)

Dna obecná doporučení


Zde prosím najdete všeobecné   doporučení  pro lidi se dnou  týkající se jak terapie léky tak i  všeobecnými  doporučeními . Myslím si, že režimová opatření jsou  důležitou složkou terapie a  ovlivňují  nejen na samotnou dnu ale i   vznik  a terapii přidružených chorob , se kterými se u našich pacientů setkáváme.  U některých pacientů je  tato léčba dostačující.

 

Continue Reading

hodnocení: 2.88/5 (1,779 hlas odvoleno)

Dna dietní doporučení


Pokud se potýkáte se dnou , pak je pro Vás přiloženo několik rad jak se poprat  s dietními  opatřením   nastolených  svědomitou manželkou, která  Vám začne zakazovat vše, co si přečte ve všech dostupných  materiálech.  Již na začátku bych chtěl   uklidnit čtenáře, že i nejpřísnější dieta může ovlivnit  hladinu kyseliny močové pouze o 20%. I  světec    živící se kořínky   dnavý záchvat  dostat může. Jestliže si myslíte, že alkohol se u dny nesmí  vůbec pít  ,tak pro Vás máme příjemné překvapení.

Continue Reading

hodnocení: 2.93/5 (1,810 hlas odvoleno)